Eşcinsel bir erkekle evlenen kadının hikayesi

  


       Çok acı bi olay şu: TIKLA

   Bizim toplumumuz ortaçağını yaşıyor. Aydınlanma ve rönesans kısmını muhtemelen biz görmeyeceğiz. Belki bizden sonraki nesil bile göremeyecek. Bu cehalet, bu kokuşmuşluk, bu yozlaşmışlık beni hayata karşı olumsuz bakmaya zorluyor.Normalde hayata karşı bakışım pozitif olmasına rağmen, eşcinseller için ve dahi kendim için, pek bir umut göremiyorum. Bilmem kaç bin yaşında ki dünyanın en kötü dönemlerinden birine denk gelmiş olmak da bizim talihsizliğimiz.

   Bir insanın ilgi veya şehvet duymadığı birisine dokunması, duygular beslemesi, mutlu olması ve bunları hissetmeye, içerden veya dışardan, zorla(n)ması ne iç sızlatıcı bir olaydır. Hala kalkıp da, bunun sapıklık, geleneklerimize aykırılık, Lutizm vs gibi nitelemelere sığdırılması ve insanların yatak odalarına kadar karışılması tam da bize yakışacak cinsten! 

   Bir özeleştiri olarak; toplumdan kopuk, toplumun bakışından uzak gaylerin bunda payını inkar edemem. "Evlenerek hem kendini hem de başkasını mutsuz edeceksin, bu senin hayatın!" gibi sığ bir düşüncede özetlenebilecek bir cümlede ne yazık ki Türk sosyolojisinin acı gerçekleğini göz ardı etmenin dibini yaşarsınız.

   Bunları yaşattığın için teşekkürler ülkem, teşekkürler ülkemin güzide insanları! Teşekkürler, her şey için!   
Eşcinsel bir erkekle evlenen kadının hikayesi Eşcinsel bir erkekle evlenen kadının hikayesi Reviewed by Bu saatte nerden geldiyse on Perşembe, Haziran 16, 2016 Rating: 5

3 yorum:

  1. izninle blogumda da yer verdim bu mektuba ;)

    YanıtlaSil
  2. Yeni Modeller travesti model sayfamızda ziyaretçilerini bekliyor. Spesifik yaklaşım ile tıravesti
    konu başlıkları ve ilginizi cezbedecek en gündemdeki travesti makaleleri ve hikayeleri .. Bunun yanısıra yeni yayına girecek olan Travesti Aroma sitemizde tüm Aromaİstanbul
    travestileri ile irtibatınızı sağlayabilirsiniz.

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.